Kavitace

Kavitace – bezbolestná liposukce

Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžitou redukci tuku našimi kavitačními přístroji Sculptor a Luna. Rádi Vám poradíme, jak redukovat či formovat Vaši postavu co možná nejefektivněji a trvale bez Jojo efektu.
Naše kavitační přístroje mají jako jediné v Českých Budějovicích kanadsko-americkou technologii, kde se na rozdíl od podobných ultrazvukových přístrojů při ošetření kavitací používají nižší frekvence ultrazvukového vlnění. Umíme kombinovat kavitační ošetření s radiofrekvencí, záleží na konkrétní partii klienta/ky.

Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí  k modelaci těla a nahrazuje chirurgické liposukce. Nežádoucí celulitida a nadbytečný tuk se dá redukovat pomocí kavitačního přístroje Sculptor, Luna (americká technologie).

Kavitační hubnutí je neinvazivní bezbolestná liposukce, umožňující odbourávání tuku v problémových partiích –  pas, břicho, boky, nohy,  zadeček, hýždě, vnitřní a vnější strana stehen, stehna, kolena, ruce, paže, podbradek.

Kavitace je efektivní, bezpečné a bezbolestné hubnutí pro ženy i muže, při nichž se výrazně redukuje celulitida. Součástí kavitace by měla být i lymfatická masáž – lymfodrenáž (ruční nebo přístrojová).

Jak kavitace funguje?

Díky koncentrované energii kavitace se rozloží tuk na glycerol a mastné kyseliny. Rozbíjejí se membrány tukových buněk a tuk se po kavitaci mění na tekutý a odchází přirozenou cestou z těla ven. Nejlepšího účinku dosáhnou lidé, kteří následně změní stravovací návyky a zvýší pohybovou aktivitu.
Výhody kavitace

Kombinace kavitace s lymfodrenáží jsou nejúčinější bezbolestnou metodou rychlého a bezpečného hubnutí bez skalpelu a následné léčby. Výhodou kavitace je okamžitý úbytek několika centimetrů u kavitované partie těla.

Naše kavitační přístroje mají jako jediné v Brně americkou technologii s výbornými parametry, kde se na rozdíl od podobných ultrazvukových přístrojů při ošetření kavitací používají nižší frekvence ultrazvukového vlnění.

Klient ošetřený našimi kavitačními přístroji má po celou dobu kavitace příjemný a relaxační pocit bez fyzické spolupráce s terapeutem.

Průběh kavitace

Před ošetřením kavitací doporučujeme:
3 – 5 dnů zvýšený pitný režim

Lymfatická masáž

Kavitace a průběh jejího ošetření:

Vstupní konzultace
Vážení a měření klienta
Kavitace ošetřené partie – 45 min.dle stavu kůže kombinace s radiofrekvencí
Doporučená lymfodrenáž – 45 min         

Po ošetření kavitací:

Měření kavitované partie
Konzultace s odborným terapeutem o výživě a pohybu
Zdravý životní styl bez Jojo efektu

Kontraindikace

Antibiotika, kortikoidy, epilepsie, zánět žil v akutní fázi, onemocnění srdce, ledvin a jater, nestabilizovaný stav štítné žlázy, otevřené poranění kůže a chronický zánět tlustého střeva. Dále nedoporučujeme nastávajícím a kojícím maminkám, lidem s kovovým implantátem v těle.

Přijďte k nám

Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžité zhubnutí a tím i úbytek tuku našimi kavitačními přístroji Sculptor a Luna. Rádi Vám poradíme, jak redukovat či formovat Vaši postavu co možná nejefektivněji a trvale bez Jojo efektu.

Naše kavitační přístroje jsou certifikované a pro kavitace zcela bezpečné.

DIAGNOSTIKA TĚLA

Diagnostika, výživové poradenství, cvičební plán

Naše tělo známe dokonale, ale pouze jeho zevnějšek. Denně se vídáme v zrcadle, pečujeme a staráme se o svou pleť. Provádíme hygienu, používáme sprchové gely s různými bylinkami, mažeme
svou pokožku, aby byla pružná a správně hydratovaná. Ale kdo z nás věnuje stejnou péči našemu vnitřnímu tělu?

Kdo z nás ví, kolik máme v těle tuku, svaloviny, vody, kolik váží naše kosti? Kdo z nás ví, kolik kalorií můžeme denně sníst, pokud je naše aktivita nulová nebo naopak, když jsme aktivní? Vnitřní tělo je
stejně nebo spíše, více důležitější než náš zevnějšek. Proto jsme si pro vás připravili nový program a tím je diagnostika vašeho vnitřního těla.

Diagnostika těla je důležitá hlavně ze zdravotního hlediska. Pokud jsme obézní, trpíme nadváhou nebo jsme naopak podvyživení, je důležité diagnostikovat naše vnitřní tělo a najít způsob, jak
zhubnout či přibrat.

Diagnostika těla by měla být součástí každého hubnutí. Samozřejmostí je sestavení jídelníčku, pravidelné konzultace, sestavení cvičebního plánu.

Při diagnostice těla změříme obsah vody, tuku a svaloviny ve vašem těle, váhu kostí. Váha změří počet kalorií v klidovém režimu, počet kalorií při aktivním režimu.

Doporučíme cvičební plán a sestavíme jídelníček na jeden týden.

 

Tags: kavitace, sluzby

Naše adresa

Štítného 58/1
370 01 České Budějovice

Kontaktujte nás

Tel,: +420 723 066 295
Tel,: +420 777 197 209
Email: info@studio-desire.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00 hod.
Sobota a neděle: zavřeno