Masáže

MASÁŽ HOT STONES

Tato masáž dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je masáž lávovými kameny velmi žádaná. Příjemné teplo pravých lávových kamenů ručně opracovaných a dovezených přímo z havajských ostrovů působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. Dexter Academy je mezinárodní vzdělávací středisko pro které jsem se rozhodla při svém vzdělávání a zdokonalování svých vědomostí a právě D. A. jako první tuto luxusní masáž přivezli do České republiky. Pojďte se nechat hýčkat a odpočívat. Za rytmu příjemné relaxační hudby v příjemném a klidném prostředí našeho studia při této a nebo některé z dalších neméně krásných masáží z našeho výběru. ...

MASÁŽ HARMONY CANDLE

Candle Massage-,,masáž svíčkou“ je originální relaxační metodou, která snoubí blahodárné účinky lymfatické masáže, zábalu a reflexologie a kromě vysoce relaxačního účinku je zároveň ozdravnou kůrou, která spouští v těle relaxační a detoxikační procesy. Tato masáž je zcela odlišná od masáží běžnými oleji. Nabízím Vám zde nejen vysoce kvalitní masážní přípravek, ale navíc je tato masáž obohacena jemnou aromaterapií a nadstandardní péčí o pokožku celého těla. Masážní svíčka Harmony v sobě skrývá romantiku a vůni jižní Francie odkud pochází a zbytek si přijďte prožít:-)

INDONÉSKÁ MASÁŽ BALI

Indonésie je zemí, která má více než 17 000 ostrovů. Asi 6000 z nich je obydlených. Indonéská kultura je velmi bohatá, po staletí ovlivňována kulturou indickou, čínskou, arabskou a malajskou. Masáže zde mají hlubokou tradici a předávají se z generace na generaci. Z královského paláce se rozšířily dál a dnes patří ke každodenní péči o tělo. Jsou praktikování již po staletí a jednotlivé techniky se liší od ostrova k ostrovu. Dalo by se říci vesnici od vesnice. Proto ji definovat je velice těžké, téměř nemožné. Tato masáž posiluje fyzickou kondici, přímo působí na svalový aparát, mizni a krevní oběh a zároveň uvolňuje a harmonizuje celý organismus. Také je tato procedura obohacena o celotělový peeling a jogurtový zábal.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o exkluzivní kůru, která se stala velmi rychle královnou relaxačních  masáží. Velmi významně tonizuje a vyhlazuje pokožku, zabraňuje stárnutí a pomáhá proti celulitidě. Přináší Vaší pokožce velké množství minerálů, vitamínů, koenzymů a antioxidantů (zbavuje tělo škodlivých volných kyslíkových radikálů a tím velmi příznivě působí na kardiovaskulární systém a proti stárnutí organismu). Blahodárně působí na krásu a dobrou náladu.

MASÁŽ PRO TĚHOTNÉ

    Období těhotenství je pro každou ženu dobou velkých změn. Příroda si s tělem ženy hodně hraje, aby dalo příležitost vzniku nového života. Tyto změny ale znesnadňují běžné věci, což si samozřejmě spousta lidí ani nedokáže uvědomovat nebo představit. Profesionální masáž pro těhotné je speciálně koncipovaná masáž pro nastávající maminky, kterým umožní prožít příjemný relaxační zážitek plný pohody a klidu což má velmi pozitivní vliv nejen na ženu, ale i na její miminko. Budete se cítit výborně, odpočatě a svěže. Přesně tak, jak byste se ve svém stavu měla cítit stále.


MEDOVÁ MASÁŽ

Účinně odvádí nežádoucí škodliviny z organismu, aktivními hmaty stimuluje akupresurní body na zádech a tím podporuje vyplavování toxinů z těla. Tato masáž nádherně vyhlazuje pokožku, pomáhá proti stárnutí. Pokožka  je po masáži nádherně hladká. Med rovněž dobře působí na revmatická onemocnění kloubů a svalů a artrózu. Lze ji aplikovat i na hýždě a stehna, protože zde dochází pravidelnou masáží k viditelnému úbytku celulitidy.


DORNOVA METODA

Je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních poloh. Vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného. Za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta přičemž terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Optimálně se aplikuje 1-2× v týdnu a již po druhém ošetření se dostavuje úleva od bolesti. Vyrovnává se zde statika těla, může pomáhat od různých potíží a bolestí pohybového aparátu (záda, bedra, kyčle, kolena, ramena)
 
BREUSSOVA MASÁŽ
Regeneruje meziobratlové ploténky. Působením třezalkového oleje ploténky nabobtnávají a obratle se lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáž je velmi jemná -nejsou zde známy žádné kontraindikace.


MOBILIZAČNÍ TECHNIKY

Použitím měkkých  technik dochází k obnově posunlivosti měkkých tkání a ke zlepšení svalové funkce. Je to přípravná fáze před samotným uvolňováním blokád a mobilizací. Během mobilizace dochází k obnově kloubního rozsahu a tím i k obnově korektní funkce kloubu.

REKONDIČNÍ SPECIALIZACE

Pracuje se zde na odstraňování a uvolnění spasmu a myogelózy ve svalu a svalových tkáních.
Spasmus je svalová křeč, silnější svalové stažení, které vzniká při dlouhodobém až statickém napětí svalů v některé oblasti těla, jednak jako reflexní odpověď okolních svalů na náhlý nepatřičný pohyb v některém kloubním spoji. Velmi často postihuje pracující se sedavým zaměstnáním (šíje) nebo bederní část zad - při výhřezech meziobratlových destiček, či blokádě páteřního či jiného kloubu (velké klouby -ramena, kolena). Redukuje výskyt nočních křečí a křečí po sportovních výkonech.
                     
KINESIOTAPING

Tato metoda slouží k ovlivňování muskuloskeletárního a lymfatického systému. Spočívá v lepení elastických bavlněných pásek na postiženou oblast. Různým napětím této pásky urychlujeme proces hojeni (lymfatické)současně páska stimuluje speciální kožní receptory, což ještě umocňuje proces hojení. Zpevňuje nebo uvádí klouby do správné polohy.ANTIST RESSMASÁŽ

Uvolňuje napětí a stres. Pomáhá a ulevuje od migrén a bolestí hlavy. Zklidňuje psychiku. Je to masáž, která Vás dovede k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech i krku a ramen.


MASÁŽ OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY

Jedna z nejpříjemnějších metod relaxace velmi oblíbená díky své technice a působení tepla pravých lávových kamenů.

ZÁBALY

Bahenní zábal -  uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe vstupují do kůže. Blahodárně působí při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu. Eliminuje toxiny a stimuluje krevní oběh.

Rašelinový zábal -  tepelná aplikace jednorázového rašelinového zábalu se doporučuje jako podpůrný prostředek při léčbě - artrózy, svalové kontraktury, celulitidě, zvyšuje lokálně prokrvení, blahodárně působí na bolesti kloubů a páteře.

CENÍK - MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ
Částečná klasická masáž 
 30min - 200 Kč
 45min - 580 Kč
Celková klasická masáž  
 60min - 780 Kč (zadní část těla)
 90min - 880 Kč (zadní i přední část těla)
110min - 1100 Kč (zadní, přední část těla +hlava + obličej)


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Masáž obličeje a dekoltu 45min - 350 Kč
Masáž zadní části těla 60min - 500 Kč
Masáž zadní části těla + ruce 90 min 600,- Kč
Celková masáž 120min - 750 Kč


LUXUSNÍ MASÁŽE
Masáž Harmony Candle 60min - 880 Kč
Masáž Bali (peeling, zábal, masáž) 90min - 700 Kč
Masáž čokoládová (peeling, zábal, masáž)  90min - 750 Kč


ODBORNÉ MASÁŽE
Masáže pro těhotné 60min - 650 Kč
Masáž medová (detoxikační) 45min - 350 Kč

Terapie, mobilizační techniky, rekondiční specializace dle potíží:

30min - 500 Kč
60min - 700 Kč
90min - 1100 Kč

ZÁBALY

Rašelinový zábal 20min - 180 Kč
Rašelinový zábal zad a šíje 50min - 450 Kč
Bahenní zábal z Mrtvého moře 15min - 150 Kč      
(lze doplnit peelingem) 20min - 250 Kč


MASÁŽ NA MÍRU
Nejčastěji používám vhodnou kombinaci různých masérských technik  a hmatů, dle stavu, potřeb a nálady svých klientů.
Vytvořím ji i právě pro Vás. Přijďte si k nám odpočinout, ulevit si od bolesti a na chvilku zapomenout  na každodenní stres a povinnosti všedních dni.

Těším se na setkání s Vámi
Sokolíková Dagmar

Tags: sluzby, masaze

Naše adresa

Štítného 58/1
370 01 České Budějovice

Kontaktujte nás

Tel,: +420 723 066 295
Tel,: +420 777 197 209
Email: info@studio-desire.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00 hod.
Sobota a neděle: zavřeno