O nás

VÍTEJTE

PRO VAŠÍ KRÁSU
Kavitace - bezbolestná liposukce. Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžitou redukci tuku kavitačním přístrojem PX-7000.
Radiofrekvence - vyhlazení vrásek. Radiofrekvenční ošetření je neinvazivní bezpečná a bezbolestná metoda. Pomocí radiofrekvenčních vln lze zpevnit pokožku, vyhladit vrásky a sjednotit tón pleti.Vyhlazení stryjí. Odstranění podbradku.
LED fototerapie - je moderní vysoce efektivní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku a především oddalujícím projevem jejího stárnutí.

Vakuová RF terapie - při masáži působíme na všechny vrstvy kůže, na kožní cévy a svaly, na potní a mazové žlázy a také ovlivňujeme centrální nervový systém, s nímž je pokožka neoddělitelně spjata.

PRO VAŠE ZDRAVÍ
Rolletic - je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů. Čímž se účinně již po několika procedurách zbavujete celulitidy a zplošťujete tukové buňky.
Lymfoven - lymfodrenáž - Lymfatická, detoxikační masáž přístrojem Pneuven. Odstraňuje otoky, zlepšuje fyzickou kondici, pomáhá při popáleninách, zlepšuje metabolismus, napomáhá proti celulitidě. Ideálně po aplikaci Rolleticu, v takovém případě jsou výsledky viditelné již po 6 procedůrách. Lymfatické masáže se doporučují při snižování hmotnosti a formování postavy.
Lymfoven + skořicový zábal - Skořicový zábal je příjemná metoda využívaná při redukci váhy a tvarování postavy.

VacuShape - Podtlakový pohybový systém - jděte svou cestou. Cílené spalování tuků problémových partií - boky, břicho, hýždě, stehna

ZLATÁ TEČKA
Závěrem se o Vaše dokonalé a rovnoměrné opálení zaručeně postarají naše solária
Ergoline
Soltron
Opal Tanzi Vertikal.

Jsme připraveni plnit Vaše přání a těšíme se na Vaši návštěvu. Váš tým Studia péče o tělo - Desire.